INIT PROGRAMMING SRL
INIT PROGRAMMING SRL (CUI 34858239) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J40/2646/2021 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în tehnologia informației (cod CAEN 6202, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.600 RON și un profit net de 9.025 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 6,7% față de 2021.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 34858239
- Nr. ORC
- J40/2646/2021
- EUID
- ROONRC.J40/2646/2021
- Înmatriculată
- 11 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
- 5590 Alte servicii de cazare
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
- 5590 Alte servicii de cazare
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6312 Activități ale portalurilor web
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2017 și 2018. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 667 | 538 | 18.818 | 18.689 | — |
| 2024 | — | 0 | 667 | 538 | 18.818 | 18.689 | — |
| 2023 | — | 0 | 667 | 538 | 18.818 | 18.689 | — |
| 2022 | 9.600 | 9.025 | 667 | 538 | 18.818 | 18.689 | — |
| 2021 | 9.000 | 8.735 | 884 | 538 | 10.010 | 9.664 | — |
| 2020 | — | 0 | 619 | 538 | 1.010 | 929 | — |
| 2019 | — | 0 | 620 | 538 | 1.010 | 929 | — |
| 2016 | 64.813 | 62.567 | 500 | 538 | 62.729 | 62.767 | 0 |
Indicatori financiari
bilanț 2022 (vs 2021)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre INIT PROGRAMMING SRL
Reprezentantul firmei este: NECHIFOR IONUŢ VLADIMIR (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .