Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ZIZE STARS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

ZIZE STARS S.R.L. (CUI 34869629) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015001265051 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (cod CAEN 4712). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 150.940 RON, un profit net de 4.751 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (-1,6%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34869629
Nr. ORC
J2015001265051
EUID
ROONRC.J2015001265051
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Duiliu Zamfirescu 10, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
150.940 RON
2025▼ 1,6%
Rezultat net
4.751 RON
2025
Angajați
1
2025▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (22) · 4 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (18)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 150.940 4.751 230.259 — 4.367 -225.892 1
2024 153.333 -117.435 232.197 — 1.454 -230.743 2
2023 113.635 -113.262 155.443 — 42.135 -113.308 2
2022 — 0 100 — 54 -46 —
2021 — 0 100 — 54 -46 —
2020 — 0 100 — 54 -46 —
2019 — 0 100 — 54 -46 —
2018 — 0 100 — 54 -46 —
2017 — -246 100 — 54 -46 —
2016 — 0 0 — 200 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
5.272,7% (2024: 15.969,53%)
Datorii / Total active (total active: 4.367 RON)
Solvabilitate generală
0,02 (2024: 0,01)
Total active / Datorii (total active: 4.367 RON)
Autonomie financiară
-5.172,7% (2024: -15.869,53%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 4.367 RON)
Rentabilitate active (ROA)
108,79% (2024: -8.076,69%)
Profit net / Total active (total active: 4.367 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
3,15% (2024: -76,59%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ZIZE STARS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PINTIUȚĂ IOAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
02.11.2026 Plătitoare de TVA Da Nu ANAF