Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

BONSAI INVESTMENT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

BONSAI INVESTMENT SRL (CUI 34902130) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J40/10192/2015 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat un profit net de 452.088 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34902130
Nr. ORC
J40/10192/2015
EUID
ROONRC.J40/10192/2015
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Sos. Andronache 201A, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
452.088 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (9) · CAEN Rev.2 · 4 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (5)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 452.088 1.643.956 0 2.352.818 708.862 0
2024 0 0 1.559.646 700.000 1.115.604 256.775 0
2023 0 0 1.559.747 700.000 1.115.950 256.775 0
2022 — 0 1.559.248 700.000 1.115.706 256.774 —
2021 0 -13.089 1.559.147 700.000 1.115.921 256.774 0
2020 1.706.047 229.863 1.559.003 700.000 1.128.866 269.863 0
2019 0 0 2.476.469 1.383.825 151.315 40.000 1
2018 0 0 2.429.020 1.381.100 217.973 40.000 1
2017 0 0 1.384.157 1.381.100 10.999 40.000 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
69,87% (2024: 85,9%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,43 (2024: 1,16)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
30,13% (2024: 14,14%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
19,21% (2024: 0%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
63,78% (2024: 0%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre BONSAI INVESTMENT SRL

Reprezentantul firmei este: ERYILMAZ ÖZCAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025