LOVE BIO SRL
LOVE BIO SRL (CUI 34928105) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015010463400 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (cod CAEN 4791). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.800 RON, o pierdere netă de 129.572 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 89,0% față de 2023.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 34928105
- Nr. ORC
- J2015010463400
- EUID
- ROONRC.J2015010463400
- Înmatriculată
- 11 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).
Activitate
În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4791 — Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.800 | -129.572 | 682.245 | 19.795 | 776.764 | 114.314 | 2 |
| 2023 | 16.359 | -62.448 | 478.172 | 19.795 | 702.263 | 243.886 | 2 |
| 2022 | 651.192 | 214.824 | 446.612 | 19.795 | 733.151 | 306.334 | 2 |
| 2021 | 105.065 | -50.703 | 311.110 | — | 289.226 | -21.430 | 2 |
| 2020 | 1.063.666 | 457.367 | 358.764 | 286 | 387.751 | 29.273 | 1 |
| 2019 | 66.577 | 14.186 | 462.245 | — | 34.151 | -428.094 | 2 |
| 2018 | 62.557 | -115.972 | 475.982 | 31 | 33.671 | -442.280 | 1 |
| 2017 | 32.401 | -256.882 | 423.415 | 198 | 96.900 | -326.317 | 1 |
| 2016 | — | -68.689 | 101.030 | 31 | 31.564 | -69.435 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2024 (vs 2023)- Pierderi consecutive 2023-2024
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre LOVE BIO SRL
Reprezentantul firmei este: BINI ALESSIO (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | Plătitoare de TVA | Nu | Da | ANAF |
| 08.09.2026 | Plătitoare de TVA | Da | Nu | ANAF |
| 01.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Transfer (sosire) din 05.09.2023 | Transfer (sosire) din 14.05.2026 | ANAF |
| 01.08.2026 | Data stării juridice | 05.09.2023 | 14.05.2026 | ANAF |
| 01.08.2026 | Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj | ANAF |