Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

REPSAL PREST S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

REPSAL PREST S.R.L. (CUI 34951671) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015002619123 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (cod CAEN 6220). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 13.718 RON și un profit net de 9.786 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 138,8% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34951671
Nr. ORC
J2015002619123
EUID
ROONRC.J2015002619123
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Soporului 8A, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
13.718 RON
2025▲ 138,8% față de 2023
Rezultat net
9.786 RON
2025▲ 718,2% față de 2023
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 13.718 9.786 26.712 — 2.722 -23.990 —
2024 — -5 35.725 — 1.949 -33.776 —
2023 5.744 1.196 35.725 — 1.954 -33.771 —
2022 — 0 34.967 — — -34.967 —
2021 — -489 34.967 — — -34.967 —
2020 — -715 36.791 — 2.313 -34.478 —
2019 2.246 604 36.849 — 3.086 -33.763 —
2018 18.580 4.919 35.969 — 1.602 -34.367 1
2017 11.679 2.147 43.353 2.221 1.846 -39.286 1
2016 19.340 -23.860 46.024 2.221 2.370 -41.433 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2023)
Grad de îndatorare
981,34% (2023: 1.828,3%)
Datorii / Total active (total active: 2.722 RON)
Solvabilitate generală
0,1 (2023: 0,05)
Total active / Datorii (total active: 2.722 RON)
Autonomie financiară
-881,34% (2023: -1.728,3%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.722 RON)
Rentabilitate active (ROA)
359,52% (2023: 61,21%)
Profit net / Total active (total active: 2.722 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
71,34% (2023: 20,82%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre REPSAL PREST S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SĂLĂGEAN RAUL ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025