Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MORLINE STRATEGY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

MORLINE STRATEGY S.R.L. (CUI 34992051) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015000378347 și are sediul în Voluntari, județul Ilfov. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 30.894 RON și un profit net de 9.973 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 58,9% față de 2019.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
34992051
Nr. ORC
J2015000378347
EUID
ROONRC.J2015000378347
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos Pipera-Tunari 166-168, Sat Voluntari Orş. Voluntari Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
30.894 RON
2020▼ 58,9%
Rezultat net
9.973 RON
2020▼ 61,8%
Angajați
—
2020

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020 divergent
5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

În bilanțul pe 2020, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7020 — Activități de consultanță în afaceri și management). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (13) · 4 diviziuni
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (4)
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (5)
  • 5611 Restaurante
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2021, 2022, 2023 și 2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 21.689 — 21.889 200 —
2020 30.894 9.973 25.691 2.351 29.450 6.110 —
2019 75.252 26.136 25.760 4.280 17.617 -3.863 —
2018 41.173 -6.152 46.867 7.035 9.833 -29.999 —
2017 21.128 -24.033 70.988 7.641 39.500 -23.847 —
2016 — -14 2.700 — 2.886 186 —

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
80,79% (2019: 117,64%)
Datorii / Total active (total active: 31.801 RON)
Solvabilitate generală
1,24 (2019: 0,85)
Total active / Datorii (total active: 31.801 RON)
Autonomie financiară
19,21% (2019: -17,64%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 31.801 RON)
Rentabilitate active (ROA)
31,36% (2019: 119,36%)
Profit net / Total active (total active: 31.801 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
163,22%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
32,28% (2019: 34,73%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MORLINE STRATEGY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MORAR EVELINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020