Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

COMPLECT FASTER MRS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

COMPLECT FASTER MRS S.R.L. (CUI 35018035) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J40/10628/2019 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 282.223 RON, un profit net de 170.917 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 140,9% față de 2019.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
35018035
Nr. ORC
J40/10628/2019
EUID
ROONRC.J40/10628/2019
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Maria Lăzărescu 53A, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
282.223 RON
2020▲ 140,9%
Rezultat net
170.917 RON
2020▲ 705,6%
Angajați
2
2020– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2020
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (11) · CAEN Rev.2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (11)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2021. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2022–2025) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -207.584 37 — — -37 —
2024 — 0 38 118.374 89.211 207.547 —
2023 — 0 38 118.374 89.211 207.547 —
2022 — 0 38 118.374 89.211 207.547 —
2020 282.223 170.917 0 0 206.334 206.334 2
2019 117.138 21.216 4.728 0 40.145 35.417 2
2018 96.799 17.693 2.313 23.333 19.422 40.442 1
2017 118.999 19.071 45.262 45.000 23.011 22.749 1
2016 89.949 5.239 39.020 23.333 19.365 3.678 1

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
0% (2019: 11,78%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
— (2019: 8,49)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
100% (2019: 88,22%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
82,84% (2019: 52,85%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
82,84% (2019: 59,9%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
60,56% (2019: 18,11%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre COMPLECT FASTER MRS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: FĂTU VIRGIL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020