Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VEROSTEEL S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

VEROSTEEL S.R.L. (CUI 35057239) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015001551161 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (cod CAEN 2511). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 276.314 RON, o pierdere netă de 267.931 RON și un număr mediu de 10 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 45,4% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
35057239
Nr. ORC
J2015001551161
EUID
ROONRC.J2015001551161
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Fabricii 26B, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
276.314 RON
2024▼ 45,4%
Rezultat net
-267.931 RON
2024
Angajați
10
2024▲ 25,0%

Activitate

CAEN principal
2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Secțiunea C · Diviziunea 25 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4)
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal
  • 2551 Acoperirea metalelor
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (4)
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal
  • 2551 Acoperirea metalelor
  • 2552 Tratamente termice ale metalelor
  • 2553 Operațiuni de mecanică generală

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2024, fără 2019, 2020 și 2021. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 276.314 -267.931 310.645 3.149 139.185 -168.311 10
2023 506.472 90.725 202.742 — 302.362 99.620 8
2022 — 0 14.980 — 23.875 8.895 —
2018 22.000 1.213 14.980 — 23.875 8.895 2
2017 41.550 7.482 10.803 — 18.485 7.682 2

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
218,25% (2023: 67,05%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,46 (2023: 1,49)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-118,25% (2023: 32,95%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-188,24% (2023: 30,01%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2023: 91,07%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-96,97% (2023: 17,91%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VEROSTEEL S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ENACHE GABRIELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
14.09.2026 Plătitoare de TVA Da Nu ANAF