SAV INTERLINE CO SRL
SAV INTERLINE CO SRL (CUI 35070165) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2/1064/2015 și are sediul în județul Arad. Activitatea principală: Transporturi rutiere de mărfuri (cod CAEN 4941). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 209.885 RON și un profit net de 10.073 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 42,7% față de 2018.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 35070165
- Nr. ORC
- J2/1064/2015
- EUID
- ROONRC.J2/1064/2015
- Înmatriculată
- 11 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 13.159 | — | 23.278 | 10.281 | — |
| 2024 | — | 0 | 13.378 | — | 23.497 | 10.281 | — |
| 2023 | — | 0 | 13.378 | — | 23.497 | 10.281 | — |
| 2022 | — | -32.020 | 13.378 | — | 23.497 | 10.281 | — |
| 2021 | — | 0 | 17.486 | 27.203 | 32.422 | 42.301 | — |
| 2020 | — | -4.267 | 17.486 | 27.203 | 32.422 | 42.301 | — |
| 2019 | 209.885 | 10.073 | 45.156 | 27.203 | 64.360 | 46.569 | — |
| 2018 | 366.203 | 51.533 | 8.019 | 48.630 | 53.437 | 94.518 | 1 |
| 2017 | 188.769 | 22.134 | 8.190 | 8.023 | 43.151 | 42.984 | 1 |
| 2016 | 220.817 | 34.061 | 10.496 | 10.718 | 20.628 | 20.850 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2019 (vs 2018)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre SAV INTERLINE CO SRL
Reprezentantul firmei este: HAN OVIDIU (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .