IT WEBSUPPORT SRL
IT WEBSUPPORT SRL (CUI 35074310) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015002991126 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 313.050 RON și un profit net de 124.722 RON. Cifra de afaceri e de 18,4 ori mai mare decât în 2023.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 35074310
- Nr. ORC
- J2015002991126
- EUID
- ROONRC.J2015002991126
- Înmatriculată
- 11 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 313.050 | 124.722 | 25.602 | 121.482 | 302.665 | 398.545 | — |
| 2024 | — | 0 | 7.840 | — | 281.663 | 273.823 | — |
| 2023 | 17.000 | 11.228 | 7.840 | — | 281.663 | 273.823 | — |
| 2022 | — | 0 | 13.778 | — | 276.373 | 262.595 | — |
| 2021 | — | -710 | 29.280 | — | 291.874 | 262.594 | — |
| 2020 | 16.100 | 15.640 | 48.434 | — | 311.738 | 263.304 | — |
| 2019 | 12.900 | -24.317 | 50.998 | — | 298.662 | 247.664 | — |
| 2018 | 365.943 | 317.930 | 136.324 | 61.858 | 443.297 | 368.831 | 1 |
| 2017 | 133.311 | 30.294 | 162.884 | 83.690 | 130.095 | 50.901 | 1 |
| 2016 | 55.922 | 21.525 | 5.185 | — | 26.910 | 21.725 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2023)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre IT WEBSUPPORT SRL
Reprezentantul firmei este: AMBROSIE LUCIAN CLAUDIU (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Plătitoare de TVA | Nu | Da | ANAF |