Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

IN1 SOLUTIONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

IN1 SOLUTIONS S.R.L. (CUI 35126878) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015012599402 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de servicii suport pentru învățământ (cod CAEN 8569). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 21.252 RON și un profit net de 6.223 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 5,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
35126878
Nr. ORC
J2015012599402
EUID
ROONRC.J2015012599402
Înmatriculată
11 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Delea Veche 24, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
21.252 RON
2025▼ 5,3%
Rezultat net
6.223 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8569 Activități de servicii suport pentru învățământ
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8560 Activități de servicii suport pentru învățământ

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (8569 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (10) · 4 diviziuni
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (7)
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
  • 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului (CAEN Rev.2)
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 21.252 6.223 77.129 — 8.752 -68.377 —
2024 22.449 -29.434 77.233 — 2.633 -74.600 —
2023 20.655 -34.749 51.790 — 6.546 -45.166 —
2022 — -939 10.796 — 386 -10.417 —
2021 730 -1.351 9.800 — 271 -9.478 —
2020 1.211 316 9.200 — 1.073 -8.127 —
2019 — -811 8.675 — 232 -8.443 —
2018 — -1.857 8.471 — 839 -7.632 —
2017 — -1.793 6.768 — 993 -5.775 —
2016 — -3.372 4.182 — 200 -3.982 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
881,27% (2024: 2.933,27%)
Datorii / Total active (total active: 8.752 RON)
Solvabilitate generală
0,11 (2024: 0,03)
Total active / Datorii (total active: 8.752 RON)
Autonomie financiară
-781,27% (2024: -2.833,27%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 8.752 RON)
Rentabilitate active (ROA)
71,1% (2024: -1.117,89%)
Profit net / Total active (total active: 8.752 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
29,28% (2024: -131,11%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre IN1 SOLUTIONS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: CONSTANTINESCU RALUCA (administrator), AMALOU MOHAMED NAZIM (administrator), AMALOU RALUCA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
27.07.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 14.10.2015 Înregistrată din 14.10.2015 ANAF
27.07.2026 Stare juridică Transfer (sosire) Înregistrată ANAF
27.07.2026 Cod CAEN principal 8560 8569 ANAF