Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

URBAN LIGA S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

URBAN LIGA S.R.L. (CUI 35226745) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015002443139 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 165.264 RON, un profit net de 88.941 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 74,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
35226745
Nr. ORC
J2015002443139
EUID
ROONRC.J2015002443139
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Traian 66, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
165.264 RON
2025▼ 74,4%
Rezultat net
88.941 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (25) · 2 diviziuni
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (7)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (18)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 3315 Repararea și întreținerea navelor și bărcilor (CAEN Rev.2)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 165.264 88.941 111.199 — 163.845 52.646 1
2024 645.416 -36.535 185.917 — 149.622 -36.295 1
2023 107.811 51.209 22.679 — 74.128 51.449 1
2022 34.916 30.912 1.788 — 28.563 28.275 1
2021 — -628 2.650 — 13 -2.637 —
2020 — -614 2.664 — 655 -2.009 —
2019 — -686 1.500 — 105 -1.395 —
2018 — -476 850 — 141 -709 —
2017 — -36 350 — 117 -233 —
2016 — -136 350 — 153 -197 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
67,87% (2024: 124,26%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,47 (2024: 0,8)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
32,13% (2024: -24,26%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
54,28% (2024: -24,42%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
168,94%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
53,82% (2024: -5,66%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre URBAN LIGA S.R.L.

Reprezentantul firmei este: AXINTE NELU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
15.08.2026 Cod CAEN principal 4120 4100 ANAF