INTERIORS FACTORY SRL
INTERIORS FACTORY SRL (CUI 35268058) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J2015003577127 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 352.937 RON, un profit net de 256.158 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e de 4,1 ori mai mare decât în 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 35268058
- Nr. ORC
- J2015003577127
- EUID
- ROONRC.J2015003577127
- Înmatriculată
- 10 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.
- 0510 Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg)
- 0520 Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg)
- 0510 Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg)
- 0520 Extracția cărbunelui inferior (PCS<23865 kJ/kg)
- 0710 Extracția minereurilor feroase
- 0721 Extracția minereurilor de uraniu și toriu
- 0729 Extracția altor minereuri metalifere neferoase
- 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
- 0812 Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
- 0891 Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
- 0892 Extracția turbei
- 0893 Extracția sării
- 0899 Alte activități extractive n.c.a.
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
- 4391 Activități de zidărie
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 7111 Activități de arhitectură
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
- 7413 Activități de design de interior
- 7414 Alte activități de design specializat
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 352.937 | 256.158 | 17.376 | 119.603 | 153.337 | 256.398 | 1 |
| 2024 | 86.223 | 36.962 | 12.318 | — | 52.647 | 40.329 | 1 |
| 2023 | — | -3.370 | 3.370 | — | 42.755 | 39.385 | 1 |
| 2022 | — | 0 | 8.321 | — | 51.076 | 42.755 | — |
| 2021 | — | 0 | 8.321 | — | 51.076 | 42.755 | — |
| 2020 | — | 0 | 8.321 | — | 51.076 | 42.755 | — |
| 2019 | — | 0 | 8.321 | — | 51.076 | 42.755 | — |
| 2018 | — | 0 | 8.321 | — | 51.076 | 42.755 | — |
| 2017 | — | -21.439 | 9.401 | — | 52.156 | 42.755 | 1 |
| 2016 | — | -9.799 | 996 | — | 65.190 | 64.194 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre INTERIORS FACTORY SRL
Reprezentantul firmei este: CĂTINAȘ ANDREEA-NIDIA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .