Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

HIGH TECH SECURITY SOLUTIONS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

HIGH TECH SECURITY SOLUTIONS SRL (CUI 35275802) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J40/14535/2015 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Lucrări de instalații electrice (cod CAEN 4321). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 43.093 RON, o pierdere netă de 108.314 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 40,8% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
35275802
Nr. ORC
J40/14535/2015
EUID
ROONRC.J40/14535/2015
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Marius Emanoil Buteică 10, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
43.093 RON
2021▼ 40,8%
Rezultat net
-108.314 RON
2021
Angajați
2
2021– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4321 Lucrări de instalații electrice
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
4321 Lucrări de instalații electrice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (8) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
Diviziunea 61 · Telecomunicații (1)
  • 6190 Alte activități de telecomunicații
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
Diviziunea 80 · Activități de investigații și protecție (1)
  • 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 127.303 801 515.433 388.931 —
2024 — 0 127.303 801 515.433 388.931 —
2023 — 0 127.303 801 515.433 388.931 —
2022 — -200 127.303 801 515.433 388.931 —
2021 43.093 -108.314 127.103 801 515.433 389.131 2
2020 72.853 -140.156 86.578 801 583.222 497.445 2
2019 206.036 35.682 32.048 801 668.848 637.601 3
2018 306.849 150.564 44.816 801 645.934 601.919 2
2017 456.534 346.359 15.361 801 465.914 451.354 3
2016 130.962 104.960 2.943 801 107.137 104.995 1

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
24,62% (2020: 14,82%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
4,06 (2020: 6,75)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
75,38% (2020: 85,18%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-20,98% (2020: -24%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-27,83% (2020: -28,18%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-251,35% (2020: -192,38%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2020-2021

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre HIGH TECH SECURITY SOLUTIONS SRL

Reprezentantul firmei este: STEFAN SEBASTIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021