Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FORMAL FOR MEN S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

FORMAL FOR MEN S.R.L. (CUI 35308683) este înmatriculată din 2015 cu număr ORC J12/3705/2015 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 110.300 RON și un profit net de 5.515 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 48,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
35308683
Nr. ORC
J12/3705/2015
EUID
ROONRC.J12/3705/2015
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Albert Einstein 23, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
110.300 RON
2025▼ 48,5%
Rezultat net
5.515 RON
2025▼ 89,2%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6820 — închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (16) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 1395 Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Diviziunea 13 · Fabricarea produselor textile (1)
  • 1395 Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte
Diviziunea 14 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (2)
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
  • 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (3)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7729 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 110.300 5.515 288.989 19.602 16.736 -252.651 —
2024 214.062 50.990 329.372 20.969 50.237 -258.166 —
2023 303.111 -122.089 403.587 24.800 69.632 -309.155 —
2022 255.649 -118.508 297.986 33.562 77.358 -187.066 —
2021 170.479 -47.660 205.785 42.324 94.904 -68.557 —
2020 31.973 -8.563 50.778 12.996 16.885 -20.897 —
2019 25.366 -37.223 54.320 12.996 28.990 -12.334 —
2018 72.247 28.101 40.220 12.996 52.113 24.889 —
2017 — -84 17.104 12.996 896 -3.212 —
2016 — -3.328 17.204 12.996 1.080 -3.128 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
795,28% (2024: 462,56%)
Datorii / Total active (total active: 36.338 RON)
Solvabilitate generală
0,13 (2024: 0,22)
Total active / Datorii (total active: 36.338 RON)
Autonomie financiară
-695,28% (2024: -362,56%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 36.338 RON)
Rentabilitate active (ROA)
15,18% (2024: 71,61%)
Profit net / Total active (total active: 36.338 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
5% (2024: 23,82%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FORMAL FOR MEN S.R.L.

Reprezentantul firmei este: NYARI ERZSEBET (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
12.10.2026 Cod CAEN principal 7729 6820 ANAF