Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TA-V FILM PRODUCTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

TA-V FILM PRODUCTION S.R.L. (CUI 35399428) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016000308408 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (cod CAEN 5911). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 56.429 RON, un profit net de 19.798 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 65,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
35399428
Nr. ORC
J2016000308408
EUID
ROONRC.J2016000308408
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Cernişoara 36C, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
56.429 RON
2025▲ 65,2%
Rezultat net
19.798 RON
2025
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Secțiunea J · Diviziunea 59 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (13) · 7 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (2)
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (1)
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (5)
  • 7411 Activități de design industrial și vestimentar
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7414 Alte activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 56.429 19.798 12.627 9.345 12.129 122 1
2024 34.149 -18.934 21.767 10.610 1.845 -19.676 —
2023 32.585 -26.001 31.852 18.225 12.636 -742 —
2022 109.882 11.546 53.853 48.453 30.660 25.260 1
2021 118.020 44.666 69.984 78.681 36.910 45.607 1
2020 68.411 7.488 99.606 114.954 81.802 97.150 1
2019 122.951 22.497 9.807 11.852 114.986 117.031 1
2018 160.255 60.042 11.842 15.039 115.337 118.534 2
2017 129.494 53.622 5.639 22.700 68.242 85.303 2
2016 100.980 62.922 8.569 5.121 66.570 63.122 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
58,8% (2024: 174,77%)
Datorii / Total active (total active: 21.474 RON)
Solvabilitate generală
1,7 (2024: 0,57)
Total active / Datorii (total active: 21.474 RON)
Autonomie financiară
0,57% (2024: -157,98%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 21.474 RON)
Rentabilitate active (ROA)
92,2% (2024: -152,02%)
Profit net / Total active (total active: 21.474 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
35,08% (2024: -55,45%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TA-V FILM PRODUCTION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SOTIR OCTAVIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025