Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VARIOUS ASSEMBLY SYSTEM S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

VARIOUS ASSEMBLY SYSTEM S.R.L. (CUI 35430590) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016000055261 și are sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală: Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (cod CAEN 2511). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 73.788 RON și un profit net de 52.377 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
35430590
Nr. ORC
J2016000055261
EUID
ROONRC.J2016000055261
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Gheorghe Doja 197, Mun. Târgu Mureş Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
73.788 RON
2025
Rezultat net
52.377 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Secțiunea C · Diviziunea 25 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (14) · 8 diviziuni
  • 2553 Operațiuni de mecanică generală
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (2)
  • 2553 Operațiuni de mecanică generală
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (4)
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2020. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2023, 2025) și ANAF (2021–2022, 2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 73.788 52.377 100.058 — 156.392 56.334 —
2024 0 0 80.019 0 128.956 48.937 0
2023 0 0 80.019 — 128.956 48.937 —
2022 0 0 80.019 0 128.956 48.937 0
2021 66.615 36.858 80.019 0 128.956 48.937 1
2019 6.350 2.588 0 — 9.989 9.989 —
2018 15.622 1.221 3.937 — 11.338 7.401 —
2017 16.435 4.844 3.177 — 9.357 6.180 —
2016 18.278 1.136 2.412 — 3.748 1.336 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
63,98% (2024: 62,05%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,56 (2024: 1,61)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
36,02% (2024: 37,95%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
33,49% (2024: 0%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
92,98% (2024: 0%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
70,98%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VARIOUS ASSEMBLY SYSTEM S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: KONCZ ISTVAN (administrator), KONCZ MAGDOLNA-NOEMI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025