Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

URO MAG SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

URO MAG SRL (CUI 35566500) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016000238051 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Activități de asistență spitalicească (cod CAEN 8610). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 86.929 RON, un profit net de 54.786 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 95,3% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
35566500
Nr. ORC
J2016000238051
EUID
ROONRC.J2016000238051
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Corneliu Coposu 14A, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
86.929 RON
2024▼ 95,3%
Rezultat net
54.786 RON
2024▼ 96,9%
Angajați
1
2024▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
8610 Activități de asistență spitalicească
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
8610 Activități de asistență spitalicească

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5)
  • 8621 Activități de asistență medicală generală
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată
Diviziunea 86 · Activități referitoare la sănătatea umană (5)
  • 8621 Activități de asistență medicală generală
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată
  • 8623 Activități de asistență stomatologică
  • 8697 Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană
  • 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -420 11.904 120 89.462 77.678 —
2024 86.929 54.786 11.904 120 1.019.882 1.008.098 1
2023 1.852.393 1.758.072 39.296 120 1.797.488 1.758.312 2
2022 1.938.923 1.842.064 39.377 — 1.882.518 1.843.141 2
2021 2.099.242 2.009.310 8.493 — 2.115.569 2.107.076 2
2020 1.685.080 1.580.355 12.612 3.674 1.596.705 1.587.767 2
2019 1.498.768 1.389.857 12.518 98.253 1.340.625 1.426.360 2
2018 1.484.427 1.433.169 6.037 107.118 1.335.422 1.436.503 1
2017 1.342.837 1.245.934 50.691 28.096 1.377.928 1.355.333 —
2016 274.876 429.199 13.350 71 442.678 429.399 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
1,17% (2023: 2,19%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
85,69 (2023: 45,75)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
98,83% (2023: 97,81%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
5,37% (2023: 97,8%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
5,43% (2023: 99,99%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
63,02% (2023: 94,91%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre URO MAG SRL

Reprezentantul firmei este: MAGHIAR TEODOR TRAIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024