Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MAR ENTERTAINMENT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

MAR ENTERTAINMENT SRL (CUI 35584735) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016000259133 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 92.605 RON, un profit net de 3.868 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 67,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
35584735
Nr. ORC
J2016000259133
EUID
ROONRC.J2016000259133
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Tomis 66, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
92.605 RON
2025▼ 67,5%
Rezultat net
3.868 RON
2025▼ 97,1%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (21) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 1020 Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1020 Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (2)
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
  • 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică
Diviziunea 87 · Servicii combinate de îngrijire medicală și asistență socială, cu cazare (1)
  • 8730 Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 92.605 3.868 38.416 6.081 43.702 11.367 1
2024 284.932 131.969 40.476 8.253 171.691 139.468 1
2023 267.964 93.150 13.413 10.425 391.440 388.452 1
2022 259.116 110.503 13.815 — 309.118 295.303 2
2021 204.935 133.276 22.660 — 228.512 205.852 2
2020 39.714 16.313 16.828 — 89.404 72.576 1
2019 185.894 101.303 12.284 — 121.177 108.893 1
2018 192.860 79.169 10.058 — 96.818 86.760 2
2017 198.867 125.492 4.501 1.383 136.109 132.991 2
2016 213.744 162.499 3.498 1.383 170.614 168.499 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
77,17% (2024: 22,49%)
Datorii / Total active (total active: 49.783 RON)
Solvabilitate generală
1,3 (2024: 4,45)
Total active / Datorii (total active: 49.783 RON)
Autonomie financiară
22,83% (2024: 77,51%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 49.783 RON)
Rentabilitate active (ROA)
7,77% (2024: 73,34%)
Profit net / Total active (total active: 49.783 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
34,03% (2024: 94,62%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
4,18% (2024: 46,32%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MAR ENTERTAINMENT SRL

Reprezentantul firmei este: BOGHEAN CRISTINEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025