Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NIS FOR LIFE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

NIS FOR LIFE SRL (CUI 35635375) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016000359224 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 122.232 RON, un profit net de 502 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 26,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
35635375
Nr. ORC
J2016000359224
EUID
ROONRC.J2016000359224
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Basarabi 2, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
122.232 RON
2025▲ 26,3%
Rezultat net
502 RON
2025▲ 76,1%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (11) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (5)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
  • 5914 Proiecția de filme cinematografice
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 66 · Activități auxiliare pentru intermedieri financiare, activități de asigurare și fonduri de pensii (1)
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 122.232 502 9.662 5.233 8.884 4.455 1
2024 96.745 285 20.743 10.488 14.208 3.953 1
2023 103.721 1.542 16.394 11.649 8.394 3.649 1
2022 50.460 111 7.757 9.005 10.284 2.214 1
2021 50.960 207 9.317 5.417 6.003 2.103 —
2020 29.401 210 38.931 6.667 34.160 1.896 0
2019 34.211 671 29.594 0 31.280 1.686 —
2018 31.631 32 31.140 65 32.090 1.015 —
2017 18.932 757 31.268 260 31.991 983 —
2016 20.358 26 30.422 439 30.209 226 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
68,44% (2024: 83,99%)
Datorii / Total active (total active: 14.117 RON)
Solvabilitate generală
1,46 (2024: 1,19)
Total active / Datorii (total active: 14.117 RON)
Autonomie financiară
31,56% (2024: 16,01%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 14.117 RON)
Rentabilitate active (ROA)
3,56% (2024: 1,15%)
Profit net / Total active (total active: 14.117 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
11,27% (2024: 7,21%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,41% (2024: 0,29%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NIS FOR LIFE SRL

Reprezentantul firmei este: NEGRU MIHAELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025