DECORWAY SRL
DECORWAY SRL (CUI 35719638) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016000438053 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Producția de energie electrică din resurse regenerabile (cod CAEN 3512). În 2024, firma a raportat un profit net de 1.224 RON.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 35719638
- Nr. ORC
- J2016000438053
- EUID
- ROONRC.J2016000438053
- Înmatriculată
- 10 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).
Activitate
În bilanțul pe 2024, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (3512), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.
- 3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
- 3513 Transportul energiei electrice
- 3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
- 3513 Transportul energiei electrice
- 3514 Distribuția energiei electrice
- 3515 Comercializarea energiei electrice
- 3516 Depozitarea energiei electrice
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
- 5226 Alte activități anexe transporturilor
- 7010 Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2022, 2025) și ANAF (2023–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 5.488 | 225.065 | 34.326 | 194.473 | 3.734 | — |
| 2024 | 0 | 1.224 | 3.978 | 0 | 2.224 | -1.754 | 0 |
| 2023 | 0 | -2.160 | 21.486 | 0 | 18.508 | -2.978 | 1 |
| 2022 | 277.806 | 55.502 | 65.905 | 0 | 65.087 | -818 | 1 |
| 2021 | 330.667 | 16.428 | 200.785 | 4.602 | 139.863 | -56.320 | 1 |
| 2020 | 242.030 | 35.064 | 268.793 | 18.409 | 208.591 | -41.793 | 1 |
| 2019 | 249.561 | -70.777 | 311.768 | 40.717 | 194.194 | -76.857 | 1 |
| 2018 | 240.468 | -8.423 | 211.575 | 70.803 | 106.566 | -6.081 | 1 |
| 2017 | 173.525 | -28.203 | 104.335 | 41.057 | 65.621 | 2.343 | 1 |
| 2016 | 180.060 | 5.546 | 102.732 | 59.068 | 74.210 | 30.546 | 2 |
Indicatori financiari
bilanț 2024 (vs 2023)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre DECORWAY SRL
Reprezentantul firmei este: KISJUHÁSZ BALÁZS (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Plătitoare de TVA | Nu | Da | ANAF |
| 31.10.2026 | Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor | ANAF |
| 03.10.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Transfer (sosire) din 06.10.2025 | Transfer (sosire) din 11.09.2026 | ANAF |
| 03.10.2026 | Data stării juridice | 06.10.2025 | 11.09.2026 | ANAF |