Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

WINNERS EVENTS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

WINNERS EVENTS S.R.L. (CUI 35734220) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016000908123 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (cod CAEN 6832). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 390.458 RON, un profit net de 1,1 milioane RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 18,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
35734220
Nr. ORC
J2016000908123
EUID
ROONRC.J2016000908123
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Plopilor 66-66A, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
390.458 RON
2025▼ 18,8%
Rezultat net
1.081.209 RON
2025▲ 240,0%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6832 — Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (12) · 7 diviziuni
  • 6492 Alte activități de creditare
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 64 · Intermedieri financiare, cu excepția activităților de asigurări și ale fondurilor de pensii (1)
  • 6492 Alte activități de creditare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (3)
  • 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
  • 9031 Activități de gestionare a sălilor și amplasamentelor de spectacole
  • 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (3)
  • 9311 Activități ale bazelor sportive
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 390.458 1.081.209 10.969.205 2.655.646 10.428.187 2.114.628 1
2024 480.655 317.997 10.794.111 2.664.195 9.163.334 1.033.418 1
2023 459.352 353.487 10.310.018 1.134.992 9.890.447 715.421 1
2022 230.476 201.747 4.086.830 1.280.444 3.168.320 361.934 1
2021 120.173 110.927 2.853.272 466.249 2.547.210 160.187 —
2020 54.000 49.020 6.668 — 55.928 49.260 —
2019 54.000 47.104 2.253 — 49.597 47.344 —
2018 69.921 51.023 1.778 — 57.625 56.597 —
2017 139.700 15.692 26.776 — 32.350 5.574 —
2016 16.790 -10.318 14.034 — 3.916 -10.118 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
83,84% (2024: 91,26%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,19 (2024: 1,1)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
16,16% (2024: 8,74%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
8,26% (2024: 2,69%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
51,13% (2024: 30,77%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
276,91% (2024: 66,16%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre WINNERS EVENTS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CIORCILĂ PATRICK (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025