Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ROIS HOLDINGS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

ROIS HOLDINGS S.R.L. (CUI 35801800) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2019002318088 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 133.361 RON, un profit net de 120.669 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 88,9% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
35801800
Nr. ORC
J2019002318088
EUID
ROONRC.J2019002318088
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Paul Richter 7, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
133.361 RON
2023▼ 88,9%
Rezultat net
120.669 RON
2023▼ 86,7%
Angajați
1
2023– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023 divergent
6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

În bilanțul pe 2023, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6820 — închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018. Surse: MFinanțe (2016–2017, 2020–2025) și ANAF (2019). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -5.801 1.277.980 8.749 725.726 -540.218 —
2024 — -7.654 1.277.981 14.551 725.726 -534.417 —
2023 133.361 120.669 1.276.118 2.932.290 725.716 2.385.175 1
2022 1.206.482 905.426 1.288.619 2.672.022 1.261.796 2.645.199 1
2021 74.187 409.657 2.652.559 3.183.131 781.490 1.312.062 1
2020 506.072 686.921 2.610.955 3.109.200 404.160 909.154 1
2019 708.643 145.475 1.408.477 1.470.174 153.787 222.233 2
2017 — -108.512 1.213.487 659.445 426.327 -127.715 —
2016 — -1.407 1.530 — 123 -1.407 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Mențiune istorică ONRC · Încheiată — radiată (nedatată) ANAF raportează firma ca activă — starea curentă ANAF prevalează.
Grad de îndatorare
34,89% (2022: 32,76%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,87 (2022: 3,05)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
65,2% (2022: 67,24%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
3,3% (2022: 23,02%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
5,06% (2022: 34,23%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
90,48% (2022: 75,05%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ROIS HOLDINGS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: NIMKOVITCH MICHAEL MICHEL (administrator), ZBARCEA EMIL-GHEORGHE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023
Data Câmp Înainte După Sursă
12.08.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
12.08.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
12.08.2026 Data reactivării — 24.06.2026 ANAF
12.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Suspendată din 15.10.2023 Reluare a activității din 23.04.2026 ANAF
12.08.2026 Stare juridică Suspendată Reluare a activității ANAF
12.08.2026 Data stării juridice 15.10.2023 23.04.2026 ANAF
12.08.2026 Cod CAEN principal 4110 6820 ANAF