Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

OLYS MEAT SRL-D

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

OLYS MEAT SRL-D (CUI 35807535) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J12/1095/2016 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (cod CAEN 4722). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 140.514 RON și un profit net de 91.216 RON. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2023 (0,0%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
35807535
Nr. ORC
J12/1095/2016
EUID
ROONRC.J12/1095/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Turzii 211, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
140.514 RON
2024– 0,0%
Rezultat net
91.216 RON
2024– 0,0%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4722 — Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (20) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (16)
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2017. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 12.100 4.426 69.283 61.837 —
2024 140.514 91.216 12.100 4.426 69.283 61.837 —
2023 140.514 91.216 12.100 4.426 69.283 61.837 —
2022 140.514 91.216 12.100 4.426 69.283 61.837 —
2021 140.514 91.216 12.100 4.426 69.283 61.837 0
2020 33.033 -20.895 75.189 4.426 49.840 -20.695 2
2019 33.033 -20.895 75.189 4.426 49.840 -20.695 2
2018 33.033 -20.895 75.189 4.426 49.840 -20.695 2
2016 — 0 0 — 200 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
16,42% (2023: 16,42%)
Datorii / Total active (total active: 73.709 RON)
Solvabilitate generală
6,09 (2023: 6,09)
Total active / Datorii (total active: 73.709 RON)
Autonomie financiară
83,89% (2023: 83,89%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 73.709 RON)
Rentabilitate active (ROA)
123,75% (2023: 123,75%)
Profit net / Total active (total active: 73.709 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
147,51% (2023: 147,51%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
64,92% (2023: 64,92%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre OLYS MEAT SRL-D

Reprezentantul firmei este: DAB ANDREEA OLIVIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024