Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CENTRUL DE SĂNĂTATE ALBINI SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

CENTRUL DE SĂNĂTATE ALBINI SRL (CUI 35868052) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016001275121 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Alte activități referitoare la sănătatea umană (cod CAEN 8699). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.414 RON și o pierdere netă de 17.220 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 90,2% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
35868052
Nr. ORC
J2016001275121
EUID
ROONRC.J2016001275121
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Septimiu Albini 132, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
2.414 RON
2024▼ 90,2%
Rezultat net
-17.220 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
9604 Activități de întreținere corporală

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8699 — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2021, 2024–2025) și ANAF (2022–2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -7.778 24.699 — 3.605 -21.094 —
2024 2.414 -17.220 14.060 0 744 -13.316 —
2023 24.719 -10.012 2.076 91 5.889 3.904 0
2022 20.786 18.698 16.009 91 29.834 13.916 0
2021 — 0 7.816 91 2.943 -4.782 —
2020 — 0 7.816 91 2.943 -4.782 —
2019 — 0 7.816 91 2.943 -4.782 —
2018 14.342 6.026 15.318 91 10.445 -4.782 —
2017 28.322 -3.943 16.099 284 5.007 -10.808 —
2016 17.709 -7.065 11.732 887 3.980 -6.865 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
— (2023: 34,72%)
Datorii / Total active (total active: 744 RON)
Solvabilitate generală
0,05 (2023: 2,88)
Total active / Datorii (total active: 744 RON)
Autonomie financiară
— (2023: 65,28%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 744 RON)
Rentabilitate active (ROA)
— (2023: -167,42%)
Profit net / Total active (total active: 744 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2023: -256,45%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-713,34% (2023: -40,5%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2023-2024
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CENTRUL DE SĂNĂTATE ALBINI SRL

Reprezentantul firmei este: POP IOAN FLAVIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024