Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NED SOLUTIONS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

NED SOLUTIONS SRL (CUI 35929419) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J12/1466/2016 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 298.070 RON și o pierdere netă de 57.131 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 70,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
35929419
Nr. ORC
J12/1466/2016
EUID
ROONRC.J12/1466/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. George Coşbuc 3, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
298.070 RON
2025▼ 70,5%
Rezultat net
-57.131 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (16) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (4)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 298.070 -57.131 2.528.557 2.928.185 540.264 947.944 —
2024 1.009.388 150.980 2.764.803 3.016.260 749.799 1.005.074 1
2023 637.434 484.690 1.266.640 2.076.976 43.757 854.093 1
2022 478.686 369.163 1.866.485 2.076.976 158.912 369.403 —
2021 309.500 222.032 34.571 — 582.690 548.119 —
2020 121.056 20.650 19.839 — 345.926 326.087 —
2019 118.408 -102.935 17.367 — 322.804 305.437 —
2018 227.316 161.854 8.989 — 417.362 408.373 —
2017 206.271 141.103 4.772 — 251.291 246.519 —
2016 138.192 105.216 1.231 — 106.647 105.416 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
72,9% (2024: 73,41%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,37 (2024: 1,36)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
27,33% (2024: 26,69%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-1,65% (2024: 4,01%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-6,03% (2024: 15,02%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-19,17% (2024: 14,96%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NED SOLUTIONS SRL

Reprezentantul firmei este: NEDELCU ȘERBAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
19.10.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov ANAF
21.09.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 07.04.2016 Transfer (sosire) din 20.08.2026 ANAF
21.09.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
21.09.2026 Data stării juridice 07.04.2016 20.08.2026 ANAF
21.09.2026 Cod CAEN principal 6201 6820 ANAF
21.09.2026 Număr de înmatriculare J12/1466/2016 J2016001466123 ANAF