Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RENOVĂRI IVĂNESCU S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

RENOVĂRI IVĂNESCU S.R.L. (CUI 35937349) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J40/5257/2016 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (cod CAEN 4334). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 111.172 RON, un profit net de 40.764 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 42,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
35937349
Nr. ORC
J40/5257/2016
EUID
ROONRC.J40/5257/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Predeal 40, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
111.172 RON
2025▲ 42,1%
Rezultat net
40.764 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4339 Alte lucrări de finisare

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 111.172 40.764 22.051 — 22.115 64 1
2024 78.232 -15.113 57.609 — 16.909 -40.700 1
2023 77.609 -16.310 51.901 — 26.314 -25.587 1
2022 78.204 -3.918 13.039 809 2.953 -9.277 1
2021 45.513 -52.919 14.013 1.888 6.766 -5.359 1
2020 34.395 -6.378 3.130 2.967 47.724 47.561 1
2019 35.204 -16.051 3.114 — 57.052 53.938 1
2018 68.643 21.424 50 — 70.040 69.990 1
2017 77.571 40.015 1.485 — 50.051 48.566 1
2016 19.612 8.351 607 — 9.158 8.551 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
99,71% (2024: 340,7%)
Datorii / Total active (total active: 22.115 RON)
Solvabilitate generală
1 (2024: 0,29)
Total active / Datorii (total active: 22.115 RON)
Autonomie financiară
0,29% (2024: -240,7%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 22.115 RON)
Rentabilitate active (ROA)
184,33% (2024: -89,38%)
Profit net / Total active (total active: 22.115 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
36,67% (2024: -19,32%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RENOVĂRI IVĂNESCU S.R.L.

Reprezentantul firmei este: IVĂNESCU VICTOR-EUGEN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025