Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MNA CONSULTING S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

MNA CONSULTING S.R.L. (CUI 36006748) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016001708122 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de secretariat și servicii suport (cod CAEN 8210). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 84.897 RON, un profit net de 32.315 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 69,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36006748
Nr. ORC
J2016001708122
EUID
ROONRC.J2016001708122
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Pavel Roşca 1, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
84.897 RON
2025▼ 69,5%
Rezultat net
32.315 RON
2025▼ 86,0%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8210 Activități de secretariat și servicii suport
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8110 Activități de servicii suport combinate

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8210 — Activități de secretariat și servicii suport). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (20) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (2)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8211 Activități combinate de secretariat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 84.897 32.315 1.774 — 37.892 36.118 1
2024 278.266 230.325 1.740 — 219.186 217.446 1
2023 — -1.251 13.553 — 674 -12.879 1
2022 — -300 13.149 797 725 -11.627 —
2021 — -300 12.749 797 624 -11.328 —
2020 — -449 12.549 797 724 -11.028 —
2019 — -550 12.149 797 773 -10.579 —
2018 — -1.008 11.467 797 641 -10.029 0
2017 — -7.802 11.235 797 1.417 -9.021 1
2016 — -4.319 4.505 797 2.389 -1.319 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
4,68% (2024: 0,79%)
Datorii / Total active (total active: 37.892 RON)
Solvabilitate generală
21,36 (2024: 125,97)
Total active / Datorii (total active: 37.892 RON)
Autonomie financiară
95,32% (2024: 99,21%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 37.892 RON)
Rentabilitate active (ROA)
85,28% (2024: 105,08%)
Profit net / Total active (total active: 37.892 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
89,47% (2024: 105,92%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
38,06% (2024: 82,77%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MNA CONSULTING S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MUREȘAN DIANA ANCUȚA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025