Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SHINY ROCK SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

SHINY ROCK SRL (CUI 36044660) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J40/6553/2016 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei (cod CAEN 2370). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 24.350 RON și o pierdere netă de 9.397 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 23,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36044660
Nr. ORC
J40/6553/2016
EUID
ROONRC.J40/6553/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Berceni 11, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
24.350 RON
2025▼ 23,5%
Rezultat net
-9.397 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
Secțiunea C · Diviziunea 23 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5224 Manipulări

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 24.350 -9.397 22.180 2.130 9.296 5.079 —
2024 31.840 8.319 6.900 — 17.219 14.477 —
2023 72.771 2.127 6.300 — 11.232 6.158 —
2022 — 0 128 — 4.159 4.031 —
2021 — 0 128 — 4.159 4.031 —
2020 — 0 0 — — 0 —
2019 — 0 128 — 4.159 4.031 —
2018 3.800 -6.566 128 — 4.159 4.031 —
2017 15.315 -1.491 263 — 10.860 10.597 —
2016 23.416 11.888 0 184 11.904 12.088 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
194,12% (2024: 40,07%)
Datorii / Total active (total active: 11.426 RON)
Solvabilitate generală
0,52 (2024: 2,5)
Total active / Datorii (total active: 11.426 RON)
Autonomie financiară
44,45% (2024: 84,08%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 11.426 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-82,24% (2024: 48,31%)
Profit net / Total active (total active: 11.426 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-185,02% (2024: 57,46%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-38,59% (2024: 26,13%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SHINY ROCK SRL

Reprezentantul firmei este: STROE MIELUSICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025