ALLURE TANSOR SRL
ALLURE TANSOR SRL (CUI 36051005) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2022024671404 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (cod CAEN 4712). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 518.870 RON și un profit net de 94.085 RON. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (+1,2%).
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).
- CUI
- 36051005
- Nr. ORC
- J2022024671404
- EUID
- ROONRC.J2022024671404
- Înmatriculată
- 10 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4712 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 3212 Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
- 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
- 3212 Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
- 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte (CAEN Rev.2)
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 518.870 | 94.085 | 72.525 | 120.889 | 124.674 | 175.716 | — |
| 2024 | 512.868 | 18.475 | 150.295 | 146.197 | 87.221 | 89.409 | 1 |
| 2023 | 429.232 | 92.967 | 33.784 | 17.991 | 108.408 | 94.141 | 1 |
| 2022 | 248.062 | 98.170 | 59.930 | 2.050 | 155.051 | 98.410 | 1 |
| 2021 | 171.730 | 43.597 | 55.821 | 3.587 | 102.412 | 50.869 | — |
| 2020 | 189.380 | 55.452 | 9.216 | 2.050 | 99.463 | 92.986 | — |
| 2019 | 160.651 | 2.833 | 13.629 | 3.985 | 51.036 | 41.744 | — |
| 2018 | 153.264 | 13.786 | 10.011 | 3.467 | 45.455 | 38.911 | — |
| 2017 | 91.087 | 19.982 | 14.346 | 5.561 | 33.910 | 25.125 | — |
| 2016 | 32.875 | 4.943 | 2.737 | 504 | 7.376 | 5.143 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre ALLURE TANSOR SRL
Reprezentantul firmei este: ŢANDĂRĂ SORIN (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | Cod CAEN principal | 4791 | 4712 | ANAF |
| 01.08.2026 | Număr de înmatriculare | J40/24671/2022 | J2022024671404 | ANAF |