Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

COȘARUL CU NOROC SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 04.11.2026 (ANAF)

COȘARUL CU NOROC SRL (CUI 36054923) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016006642405 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități specializate de curățenie (cod CAEN 8122). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 204.208 RON, un profit net de 82.915 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 53,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36054923
Nr. ORC
J2016006642405
EUID
ROONRC.J2016006642405
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Pantelimon 146, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
204.208 RON
2025▲ 53,6%
Rezultat net
82.915 RON
2025▲ 291,1%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8122 Activități specializate de curățenie
Secțiunea O · Diviziunea 81 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8122 Activități specializate de curățenie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8129 Alte activități de curățenie
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (4)
  • 8211 Activități combinate de secretariat
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (3)
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 204.208 82.915 15.352 3.796 94.713 83.157 1
2024 132.956 21.202 89.944 6.076 105.600 21.732 1
2023 164.543 87.142 17.089 952 103.567 87.430 1
2022 114.780 20.809 772 952 116.409 116.589 1
2021 115.723 16.593 11 14.727 186.343 201.059 1
2020 140.049 30.664 5.038 38.342 151.163 184.467 1
2019 228.265 92.741 6.801 63.308 202.571 259.078 2
2018 200.135 89.272 5.065 89.623 113.358 197.916 2
2017 174.612 75.062 5.899 952 113.591 108.644 2
2016 140.950 75.487 5.034 952 79.769 75.687 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
15,58% (2024: 80,54%)
Datorii / Total active (total active: 98.509 RON)
Solvabilitate generală
6,42 (2024: 1,24)
Total active / Datorii (total active: 98.509 RON)
Autonomie financiară
84,42% (2024: 19,46%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 98.509 RON)
Rentabilitate active (ROA)
84,17% (2024: 18,99%)
Profit net / Total active (total active: 98.509 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,71% (2024: 97,56%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
40,6% (2024: 15,95%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre COȘARUL CU NOROC SRL

Reprezentantul firmei este: IUGA ADRIAN - OVIDIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025