Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

WEB PARFUMERIA SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

WEB PARFUMERIA SRL (CUI 36067893) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016006766402 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Dezvoltare (promovare) imobiliară (cod CAEN 6812). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 120.447 RON, o pierdere netă de 13.950 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 68,4% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36067893
Nr. ORC
J2016006766402
EUID
ROONRC.J2016006766402
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Biharia 67-77, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
120.447 RON
2019▼ 68,4%
Rezultat net
-13.950 RON
2019
Angajați
1
2019▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2019 divergent
4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

În bilanțul pe 2019, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6812 — Dezvoltare (promovare) imobiliară). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (15) · 6 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (8)
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4635 Comerț cu ridicata al produselor din tutun
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 940.375 — 39.934 -900.441 —
2024 — -69 940.375 — 39.934 -900.441 —
2023 — -2.258 941.634 — 41.262 -900.372 —
2022 — 0 941.941 642 43.185 -898.114 —
2021 — -597 942.912 642 44.155 -898.115 —
2020 — -20.561 941.945 642 43.865 -897.438 —
2019 120.447 -13.950 939.926 739 62.311 -876.876 1
2018 381.602 -290.463 1.005.693 999 141.505 -863.189 2
2017 611.732 -565.258 752.430 — 179.704 -572.726 3
2016 — -7.668 7.589 — 121 -7.468 1

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
1.490,76% (2018: 705,73%)
Datorii / Total active (total active: 63.050 RON)
Solvabilitate generală
0,07 (2018: 0,14)
Total active / Datorii (total active: 63.050 RON)
Autonomie financiară
-1.390,76% (2018: -605,73%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 63.050 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-22,13% (2018: -203,83%)
Profit net / Total active (total active: 63.050 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-11,58% (2018: -76,12%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2018-2019
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre WEB PARFUMERIA SRL

Reprezentantul firmei este: LĂSCUŢ CRISTINA-IULIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019