Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ŢENŢ SURGERY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

ŢENŢ SURGERY SRL (CUI 36072067) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016000984059 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Activități de asistență medicală specializată (cod CAEN 8622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 239.360 RON, un profit net de 8.995 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 36,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36072067
Nr. ORC
J2016000984059
EUID
ROONRC.J2016000984059
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Dacia, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
239.360 RON
2025▼ 36,6%
Rezultat net
8.995 RON
2025▼ 93,2%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8622 Activități de asistență medicală specializată
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8621 Activități de asistență medicală generală

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8622 — Activități de asistență medicală specializată). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
  • 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
Diviziunea 72 · Cercetare-dezvoltare (2)
  • 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
  • 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
Diviziunea 86 · Activități referitoare la sănătatea umană (4)
  • 8610 Activități de asistență spitalicească
  • 8621 Activități de asistență medicală generală
  • 8623 Activități de asistență stomatologică
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 239.360 8.995 37.132 12.864 33.503 9.235 1
2024 377.682 132.923 31.889 70.541 94.511 133.163 1
2023 383.289 182.310 38.249 143.672 77.127 182.550 1
2022 411.806 248.484 225.906 223.659 250.971 248.724 1
2021 284.898 227.220 168.789 304.341 158.658 294.210 —
2020 188.828 112.653 1.579 56.927 106.642 161.990 —
2019 184.565 117.004 10.362 70.524 97.326 157.418 —
2018 141.710 100.294 78.565 104.376 74.723 100.534 —
2017 92.511 86.993 87.317 134.689 39.861 87.233 —
2016 24.464 20.158 1.178 — 21.536 20.358 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
80,08% (2024: 19,32%)
Datorii / Total active (total active: 46.367 RON)
Solvabilitate generală
1,25 (2024: 5,18)
Total active / Datorii (total active: 46.367 RON)
Autonomie financiară
19,92% (2024: 80,68%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 46.367 RON)
Rentabilitate active (ROA)
19,4% (2024: 80,53%)
Profit net / Total active (total active: 46.367 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
97,4% (2024: 99,82%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
3,76% (2024: 35,19%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ŢENŢ SURGERY SRL

Reprezentantul firmei este: ȚENȚ PAUL ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025