Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CENTRUL DE RESURSE PENTRU TINERET SOCIETATE COOPERATIVĂ

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

CENTRUL DE RESURSE PENTRU TINERET SOCIETATE COOPERATIVĂ (CUI 36109026) are forma juridică SC, este înmatriculată din 2016 cu număr ORC C24/2/2016 și are sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală: Activități de consultanță pentru afaceri și management (cod CAEN 7022, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.350 RON și o pierdere netă de 567 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 77,5% față de 2016.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36109026
Nr. ORC
C24/2/2016
EUID
ROONRC.C24/2/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Culturii 5, Mun. Baia Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).

Cifra de afaceri
1.350 RON
2017▼ 77,5%
Rezultat net
-567 RON
2017
Angajați
—
2017

Activitate

CAEN principal
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Secțiunea M · Diviziunea 70 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2017
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (24) · CAEN Rev.2 · 9 diviziuni
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (8)
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (3)
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 79 · Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică (1)
  • 7911 Activități ale agențiilor turistice
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (3)
  • 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
  • 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole
Diviziunea 91 · Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale (1)
  • 9101 Activități ale bibliotecilor și arhivelor
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (4)
  • 9311 Activități ale bazelor sportive
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
  • 9319 Alte activități sportive
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 — — 0 —
2024 — -125 0 — — 0 —
2023 — 0 1.310 — 1.435 125 —
2022 — 0 1.310 — 1.435 125 —
2021 — 0 1.310 — 1.435 125 —
2020 — -820 1.310 — 1.434 124 —
2019 — 0 460 — 1.404 944 —
2018 — 0 460 — 1.404 944 —
2017 1.350 -567 460 — 1.405 945 —
2016 6.000 1.012 1.766 218 3.060 1.512 —

Indicatori financiari

bilanț 2017 (vs 2016)
Grad de îndatorare
32,74% (2016: 53,87%)
Datorii / Total active (total active: 1.405 RON)
Solvabilitate generală
— (2016: 1,86)
Total active / Datorii (total active: 1.405 RON)
Autonomie financiară
67,26% (2016: 46,13%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 1.405 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-40,36% (2016: 30,87%)
Profit net / Total active (total active: 1.405 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2016: 66,93%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-42% (2016: 16,87%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CENTRUL DE RESURSE PENTRU TINERET SOCIETATE COOPERATIVĂ

Reprezentanții firmei sunt: CAOŞAN-APETRII NICULINA-ŞTEFANIA (administrator), REMEŞ ADRIAN TRAIAN (administrator), IEREMIA CRISTIAN-SIMION (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2017