Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CREATIVE LASH SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 08.10.2026 (ANAF)

CREATIVE LASH SRL (CUI 36135300) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016007503402 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 290.678 RON, un profit net de 26.905 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 9,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36135300
Nr. ORC
J2016007503402
EUID
ROONRC.J2016007503402
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Dorobanţi 234, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
290.678 RON
2025▲ 9,3%
Rezultat net
26.905 RON
2025▲ 36,6%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9622 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
  • 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 290.678 26.905 24.665 6.142 38.621 20.098 2
2024 265.987 19.702 44.146 6.678 30.461 -6.807 2
2023 167.966 -26.750 61.101 11.912 22.680 -26.509 2
2022 161.037 12.488 4.469 1.943 15.255 12.729 2
2021 203.372 76.772 6.006 2.450 17.681 14.125 1
2020 117.207 20.377 4.738 2.956 40.334 38.552 1
2019 157.986 32.111 3.754 — 32.322 28.676 2
2018 212.619 59.241 8.689 — 5.237 -3.435 2
2017 98.976 -36.885 64.453 — 1.777 -62.676 3
2016 21.003 -25.992 27.396 210 1.394 -25.792 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
55,1% (2024: 118,87%)
Datorii / Total active (total active: 44.763 RON)
Solvabilitate generală
1,81 (2024: 0,84)
Total active / Datorii (total active: 44.763 RON)
Autonomie financiară
44,9% (2024: -18,33%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 44.763 RON)
Rentabilitate active (ROA)
60,11% (2024: 53,05%)
Profit net / Total active (total active: 44.763 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
133,87%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,26% (2024: 7,41%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CREATIVE LASH SRL

Reprezentantul firmei este: NICHITA OANA-MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
04.08.2026 Cod CAEN principal 9602 9622 ANAF