Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DERMO LINE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

DERMO LINE SRL (CUI 36144040) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016007606406 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 514.272 RON, o pierdere netă de 25.179 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 9,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
36144040
Nr. ORC
J2016007606406
EUID
ROONRC.J2016007606406
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Moşilor 131, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
514.272 RON
2025▼ 9,2%
Rezultat net
-25.179 RON
2025
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
  • 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 514.272 -25.179 49.490 99.432 173.637 236.109 2
2024 566.282 62.428 103.566 161.807 191.221 261.288 2
2023 605.536 82.132 150.101 200.524 126.114 198.859 3
2022 499.257 82.724 107.234 103.740 110.606 117.193 2
2021 495.061 103.648 155.682 153.759 26.523 34.469 2
2020 331.624 -42.467 347.033 201.628 66.780 -69.179 2
2019 302.340 1.265 330.895 193.762 65.772 -26.713 2
2018 307.153 1.930 210.269 121.941 51.827 -27.977 2
2017 356.729 50.562 244.378 171.521 34.706 -29.907 2
2016 53.705 -80.869 307.247 213.858 12.587 -80.669 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
18,12% (2024: 29,34%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
5,52 (2024: 3,41)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
86,46% (2024: 74,01%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-9,22% (2024: 17,68%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-10,66% (2024: 23,89%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-4,9% (2024: 11,02%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DERMO LINE SRL

Reprezentantul firmei este: YOUNES ANDRA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
04.09.2026 Cod CAEN principal 9621 9622 ANAF
29.07.2026 Cod CAEN principal 9602 9621 ANAF
29.07.2026 Număr de înmatriculare J40/7606/2016 J2016007606406 ANAF