Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FLAVOUR SOFTWARE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

FLAVOUR SOFTWARE SRL (CUI 36238039) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J40/8714/2016 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6201, nomenclatorul CAEN Rev.2. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 266.965 RON, un profit net de 193.849 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 8,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36238039
Nr. ORC
J40/8714/2016
EUID
ROONRC.J40/8714/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Eugen Lovinescu 15, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
266.965 RON
2025▼ 8,6%
Rezultat net
193.849 RON
2025▼ 11,0%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea J · Diviziunea 62 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (25) · CAEN Rev.2 · 9 diviziuni
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
  • 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate
  • 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate
  • 4743 Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 58 · Activități de editare (2)
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (2)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (3)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
  • 9512 Repararea echipamentelor de comunicații

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2022. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2021, 2025) și ANAF (2019–2020, 2023–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 266.965 193.849 1.880 13.268 47.841 61.137 1
2024 291.986 217.692 4.140 13.874 652.979 662.713 1
2023 246.922 200.484 146 504 444.663 445.021 1
2021 273.244 240.487 1.700 504 548.705 547.509 1
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 58.330 53.537 178 504 144.731 145.057 1
2018 121.768 97.235 3.387 504 94.403 91.520 1
2017 156.162 61.326 952 504 117.952 117.504 2
2016 70.351 55.978 4.417 504 60.091 56.178 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
3,08% (2024: 0,62%)
Datorii / Total active (total active: 61.109 RON)
Solvabilitate generală
32,5 (2024: 161,08)
Total active / Datorii (total active: 61.109 RON)
Autonomie financiară
100,05% (2024: 99,38%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 61.109 RON)
Rentabilitate active (ROA)
317,22% (2024: 32,64%)
Profit net / Total active (total active: 61.109 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
317,07% (2024: 32,85%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
72,61% (2024: 74,56%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FLAVOUR SOFTWARE SRL

Reprezentantul firmei este: CHIRIŢĂ LAURENŢIU-ŞTEFAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025