Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SETEAIS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

SETEAIS SRL (CUI 36292402) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016000899324 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu produse diverse (cod CAEN 4619). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 138.310 RON, un profit net de 17.233 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 7,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
36292402
Nr. ORC
J2016000899324
EUID
ROONRC.J2016000899324
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Urlea 42, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
138.310 RON
2025▼ 7,1%
Rezultat net
17.233 RON
2025▼ 24,1%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (8) · 4 diviziuni
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.2)
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 138.310 17.233 539.357 406.390 85.032 -47.935 1
2024 148.876 22.695 614.052 455.277 93.503 -65.272 1
2023 95.870 10.154 739.982 504.960 147.055 -87.967 —
2022 99.547 6.586 749.348 554.643 113.329 -81.376 —
2021 92.674 2.328 800.246 592.386 119.898 -87.962 —
2020 128.274 15.164 832.500 638.885 95.676 -90.290 —
2019 47.864 -38.796 917.569 702.338 83.780 -105.454 —
2018 9.777 -76.303 946.861 748.528 94.975 -66.658 —
2017 26.608 -19.661 762.405 722.743 29.843 9.645 —
2016 54.097 28.556 1.960 — 30.716 28.756 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
109,75% (2024: 111,89%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,91 (2024: 0,89)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-9,75% (2024: -11,89%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
3,51% (2024: 4,14%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
12,46% (2024: 15,24%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SETEAIS SRL

Reprezentantul firmei este: SOPA PETRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.07.2026 Cod CAEN principal 5630 4619 ANAF