Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VINCI AMENAJĂRI CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

VINCI AMENAJĂRI CONSTRUCT SRL (CUI 36294748) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016001589220 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 79.377 RON, o pierdere netă de 21.909 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 36,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36294748
Nr. ORC
J2016001589220
EUID
ROONRC.J2016001589220
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Libertăţii 18, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
79.377 RON
2025▲ 36,3%
Rezultat net
-21.909 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (31) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 1330 Finisarea materialelor textile
  • 1391 Fabricarea de metraje prin tricotare sau croșetare
Diviziunea 13 · Fabricarea produselor textile (8)
  • 1330 Finisarea materialelor textile
  • 1391 Fabricarea de metraje prin tricotare sau croșetare
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
  • 1393 Fabricarea de covoare și mochete
  • 1394 Fabricarea de odgoane, frânghii, sfori și plase
  • 1395 Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte
  • 1396 Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile
  • 1399 Fabricarea altor articole textile n.c.a.
Diviziunea 14 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (8)
  • 1411 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele
  • 1412 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
  • 1414 Fabricarea de articole de lenjerie de corp
  • 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
  • 1420 Fabricarea articolelor din blană
  • 1431 Fabricarea prin tricotare sau croșetare a ciorapilor și articolelor de galanterie
  • 1439 Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte
Diviziunea 15 · Tăbăcirea și finisarea pieilor; fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie, harnașamentelor și încălțămintei; prepararea și vopsirea blănurilor (1)
  • 1511 Tăbăcirea și finisarea pieilor; prepararea și vopsirea blănurilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (10)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6831 Agenții imobiliare
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 79.377 -21.909 60.055 45.513 44.082 29.540 1
2024 58.238 -116.189 37.309 60.822 27.936 51.449 1
2023 241.664 113.895 5.409 71.584 100.563 166.738 1
2022 182.226 82.970 32.726 504 293.757 261.535 2
2021 213.666 134.694 13.966 504 242.132 228.670 3
2020 71.361 18.993 23.344 504 182.026 159.186 1
2019 146.782 104.707 1.683 504 141.373 140.194 1
2018 36.340 21.843 6.223 504 41.205 35.486 0
2017 12.100 9.617 4.194 504 17.333 13.643 —
2016 8.587 3.826 1.658 504 5.180 4.026 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
67,03% (2024: 42,03%)
Datorii / Total active (total active: 89.595 RON)
Solvabilitate generală
1,49 (2024: 2,38)
Total active / Datorii (total active: 89.595 RON)
Autonomie financiară
32,97% (2024: 57,97%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 89.595 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-24,45% (2024: -130,91%)
Profit net / Total active (total active: 89.595 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-74,17% (2024: -225,83%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-27,6% (2024: -199,51%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VINCI AMENAJĂRI CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: BUDEAN ROBERT (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
03.09.2026 Cod CAEN principal 4120 4100 ANAF