Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NATTVEND SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 04.11.2026 (ANAF)

NATTVEND SRL (CUI 36309970) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J12/2666/2016 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Fabricarea sucurilor de fructe și legume (cod CAEN 1032). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 61.069 RON și o pierdere netă de 16.642 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 30,9% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36309970
Nr. ORC
J12/2666/2016
EUID
ROONRC.J12/2666/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Viilor 23, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
61.069 RON
2019▼ 30,9%
Rezultat net
-16.642 RON
2019
Angajați
—
2019

Activitate

CAEN principal
1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume
Secțiunea C · Diviziunea 10 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2019
1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (31) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • 1041 Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
Diviziunea 10 · Industria alimentară (7)
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
  • 1041 Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
  • 1042 Fabricarea margarinei și a altor produse comestibile similare
  • 1052 Fabricarea înghețatei
  • 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei
  • 1084 Fabricarea condimentelor și ingredientelor
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 11 · Fabricarea băuturilor (7)
  • 1101 Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice
  • 1102 Fabricarea vinurilor din struguri
  • 1103 Fabricarea cidrului și a altor vinuri din fructe
  • 1104 Fabricarea altor băuturi nedistilate, obținute prin fermentare
  • 1105 Fabricarea berii
  • 1106 Fabricarea malțului
  • 1107 Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (5)
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (8)
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5610 Restaurante
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8292 Activități de ambalare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -60 281.773 890 5.155 -285.407 —
2024 — -743 281.773 949 5.155 -285.348 —
2023 — -715 281.746 1.664 5.155 -284.606 —
2022 — -1.420 281.746 2.379 5.155 -283.891 —
2021 — -7.576 281.564 3.628 5.144 -282.471 —
2020 — -7.999 288.241 8.219 14.807 -274.894 —
2019 61.069 -16.642 294.234 12.809 14.364 -266.895 —
2018 88.327 -93.520 292.614 29.859 12.079 -250.253 1
2017 31.132 -147.649 267.804 91.981 14.558 -161.265 3
2016 — -14.616 20.873 890 5.611 -13.616 2

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
1.082,82% (2018: 697,73%)
Datorii / Total active (total active: 27.173 RON)
Solvabilitate generală
0,09 (2018: 0,14)
Total active / Datorii (total active: 27.173 RON)
Autonomie financiară
-982,21% (2018: -596,72%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 27.173 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-61,24% (2018: -223%)
Profit net / Total active (total active: 27.173 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-27,25% (2018: -105,88%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2018-2019
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NATTVEND SRL

Reprezentanții firmei sunt: DANCI FLORIN (administrator), ISAI DAVID (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019