Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

L.C.K. RALLY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

L.C.K. RALLY SRL (CUI 36337504) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016001511089 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 19.620 RON, o pierdere netă de 52.680 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 38,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36337504
Nr. ORC
J2016001511089
EUID
ROONRC.J2016001511089
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Alexandru Vlahuţă 59, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
19.620 RON
2025▼ 38,3%
Rezultat net
-52.680 RON
2025
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
5320 Alte activități poștale și de curier

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (24) · 10 diviziuni
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (3)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (4)
  • 5210 Depozitări
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 5224 Manipulări
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
  • 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2021. Surse: MFinanțe (2016–2020, 2024–2025) și ANAF (2022–2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 19.620 -52.680 139.388 4.872 32.035 -102.481 1
2024 31.781 -40.952 84.038 4.872 29.365 -49.801 —
2023 37.577 -8.384 70.153 4.872 56.431 -8.850 0
2022 38.235 -21.522 81.757 4.872 76.419 -466 0
2020 268.695 76.448 38.286 2.030 113.150 76.894 3
2019 129.267 65.811 18.871 160 92.358 73.647 1
2018 74.364 29.056 18.730 260 51.245 32.836 1
2017 52.947 4.972 7.936 361 11.354 3.779 1
2016 — -1.393 2.052 462 397 -1.193 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
377,67% (2024: 245,46%)
Datorii / Total active (total active: 36.907 RON)
Solvabilitate generală
0,26 (2024: 0,41)
Total active / Datorii (total active: 36.907 RON)
Autonomie financiară
-277,67% (2024: -145,46%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 36.907 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-142,74% (2024: -119,61%)
Profit net / Total active (total active: 36.907 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-268,5% (2024: -128,86%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre L.C.K. RALLY SRL

Reprezentanții firmei sunt: PLAVĂ MIHAELA NICOLETA (administrator), INSIDE INSOLVENCY IPURL (administrator judiciar provizoriu).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025