Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TACIKA SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

TACIKA SRL (CUI 36346472) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J23/3003/2016 și are sediul în Voluntari, județul Ilfov. Activitatea principală: Activități generale de curățenie a clădirilor (cod CAEN 8121). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 78.000 RON, un profit net de 42.875 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e de 7,6 ori mai mare decât în 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36346472
Nr. ORC
J23/3003/2016
EUID
ROONRC.J23/3003/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. NEAJLOV 35, Orş. Voluntari Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
78.000 RON
2022▲ 661,7%
Rezultat net
42.875 RON
2022
Angajați
1
2022

Activitate

CAEN principal
8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
Secțiunea O · Diviziunea 81 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022 divergent
4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018. Surse: MFinanțe (2016–2017, 2021–2025) și ANAF (2019–2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -789 13.961 986 6.836 -6.139 —
2024 — -789 13.961 1.775 6.836 -5.350 —
2023 — -789 13.961 2.564 6.836 -4.561 —
2022 78.000 42.875 13.960 3.353 6.836 -3.771 1
2021 10.240 -3.565 51.457 — 4.811 -46.646 —
2020 0 0 50.000 0 6.919 -43.081 0
2019 0 -14.000 50.000 0 6.919 -43.081 0
2017 — -15.019 50.000 28.000 6.919 -15.081 —
2016 — -262 50.000 42.000 7.938 -62 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
137,01% (2021: 1.069,57%)
Datorii / Total active (total active: 10.189 RON)
Solvabilitate generală
0,73 (2021: 0,09)
Total active / Datorii (total active: 10.189 RON)
Autonomie financiară
-37,01% (2021: -969,57%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 10.189 RON)
Rentabilitate active (ROA)
420,8% (2021: -74,1%)
Profit net / Total active (total active: 10.189 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
54,97% (2021: -34,81%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TACIKA SRL

Reprezentantul firmei este: CIMPOERU DORINEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022