Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CITY VISION CAR WASH SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

CITY VISION CAR WASH SRL (CUI 36355020) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J17/1122/2016 și are sediul în județul Galați. Activitatea principală: Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (cod CAEN 5221). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 297.536 RON și un profit net de 275.900 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 20,7% față de 2019.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36355020
Nr. ORC
J17/1122/2016
EUID
ROONRC.J17/1122/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Griviţei 38, Mun. Galaţi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
297.536 RON
2022▲ 20,7% față de 2019
Rezultat net
275.900 RON
2022▲ 27,2% față de 2019
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
Secțiunea H · Diviziunea 52 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 8.759 — 1.723 -7.036 —
2024 — -150 9.589 — 2.553 -7.036 —
2023 — -3.325 9.589 315.000 145.003 450.414 —
2022 297.536 275.900 9.316 310.000 153.055 453.739 —
2021 — -1.178 35.650 200.000 13.489 177.839 —
2020 — -164 38.375 200.000 17.392 179.017 —
2019 246.492 216.917 38.375 200.000 17.556 179.181 1
2018 — -25.151 39.273 — 1.537 -37.736 1
2017 3.723 -13.223 22.101 — 9.516 -12.585 0
2016 134.250 124.438 5.295 — 129.933 124.638 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2019)
Grad de îndatorare
2,01% (2019: 17,64%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
49,71 (2019: 5,67)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
97,99% (2019: 82,36%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
59,58% (2019: 99,71%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
60,81% (2019: 121,06%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
92,73% (2019: 88%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CITY VISION CAR WASH SRL

Reprezentantul firmei este: DUMITRACHE SILVIU-BOGDAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022