Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

BLU EVOITSG SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

BLU EVOITSG SRL (CUI 36368861) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J35/2190/2016 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (cod CAEN 4322). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 451.503 RON, un profit net de 101.467 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 3,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
36368861
Nr. ORC
J35/2190/2016
EUID
ROONRC.J35/2190/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Sfânta Rosalia 2, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
451.503 RON
2025▼ 3,2%
Rezultat net
101.467 RON
2025▼ 19,4%
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (19) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (3)
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (9)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 451.503 101.467 62.223 11.407 161.836 111.020 1
2024 466.240 125.862 141.062 10.236 227.045 96.219 —
2023 136.470 16.781 72.873 — 60.011 -12.862 1
2022 104.670 5.660 35.165 — 5.122 -29.611 —
2021 48.591 -39.695 46.881 — 9.849 -37.032 1
2020 1.350 804 2.341 — 5.004 2.663 0
2019 — 0 2.300 — 4.159 1.859 —
2018 — -257 2.300 — 4.159 1.859 0
2017 — -149 2.300 — 4.416 2.116 0
2016 4.500 2.065 2.435 — 4.700 2.265 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
35,92% (2024: 59,45%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,78 (2024: 1,68)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
64,08% (2024: 40,55%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
58,57% (2024: 53,04%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
91,4% (2024: 130,81%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
22,47% (2024: 27%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre BLU EVOITSG SRL

Reprezentantul firmei este: BACI LUCIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025