Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EUROHALE PROIECT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

EUROHALE PROIECT SRL (CUI 363731) este înmatriculată din 1991 cu număr ORC J40/192/1991 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.063 RON și un profit net de 1.860 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 66,5% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
363731
Nr. ORC
J40/192/1991
EUID
ROONRC.J40/192/1991
Înmatriculată
35 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. MILETIN 1, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
10.063 RON
2025▼ 66,5% față de 2023
Rezultat net
1.860 RON
2025▼ 93,9% față de 2023
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 0910 Activități de servicii anexe extracției petrolului brut și gazelor naturale
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Diviziunea 09 · Activități de servicii anexe extracției (1)
  • 0910 Activități de servicii anexe extracției petrolului brut și gazelor naturale
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (4)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal
  • 2562 Operațiuni de mecanică generală
  • 2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (5)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 10.063 1.860 9.466 — 39.766 30.300 —
2024 — -18.412 86.013 75.739 37.102 26.828 —
2023 30.000 30.668 4.959 — 92.798 87.839 1
2022 5.000 193 5.711 — 63.407 57.696 1
2021 14.400 10.433 -12.001 485 44.821 57.307 —
2020 — -528 -15.140 1.013 30.720 46.873 —
2019 5.520 -94.333 -15.140 1.541 30.720 47.401 1
2018 27.890 -8.035 -9.446 2.331 140.483 152.260 1
2017 36.600 5.597 8.525 2.934 165.886 160.295 2
2016 117.015 11.952 -3.126 3.199 148.373 154.698 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2023)
Grad de îndatorare
23,8% (2023: 5,34%)
Datorii / Total active (total active: 39.766 RON)
Solvabilitate generală
4,2 (2023: 18,71)
Total active / Datorii (total active: 39.766 RON)
Autonomie financiară
76,2% (2023: 94,66%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 39.766 RON)
Rentabilitate active (ROA)
4,68% (2023: 33,05%)
Profit net / Total active (total active: 39.766 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
6,14% (2023: 34,91%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
18,48% (2023: 102,23%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EUROHALE PROIECT SRL

Reprezentantul firmei este: ANDRICIUC SMARANDA-MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025