Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SHAM STYLE. INCO. SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

SHAM STYLE. INCO. SRL (CUI 36374812) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016010229401 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 165.253 RON, un profit net de 36.899 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 55,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36374812
Nr. ORC
J2016010229401
EUID
ROONRC.J2016010229401
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Vatra Luminoasă 29, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
165.253 RON
2025▲ 55,9%
Rezultat net
36.899 RON
2025▲ 448,2%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
  • 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2017–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 165.253 36.899 74.272 88.722 25.064 39.514 1
2024 106.023 6.731 3.219 — 5.834 2.615 1
2023 61.411 -4.596 2.333 — 3.458 1.125 —
2022 80.820 1.610 1.896 — 25.517 23.621 1
2021 170.693 67.825 13.781 — 35.792 22.011 2
2020 13.680 -55.652 50.424 — 4.610 -45.814 1
2019 112.846 4.606 2.715 — 12.552 9.837 1
2018 9.221 5.153 6.835 — 4.066 5.231 2
2017 — -322 350 — 228 -122 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
65,27% (2024: 55,18%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,53 (2024: 1,81)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
34,73% (2024: 44,82%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
32,43% (2024: 115,38%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
93,38% (2024: 257,4%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
22,33% (2024: 6,35%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SHAM STYLE. INCO. SRL

Reprezentantul firmei este: SHAHIN ABDULWAHAB (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
13.08.2026 Cod CAEN principal 9602 9621 ANAF
13.08.2026 Număr de înmatriculare J40/10229/2016 J2016010229401 ANAF