Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SAFE VISION SISTEM S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

SAFE VISION SISTEM S.R.L. (CUI 36385170) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016010353409 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Alte activități de protecție (cod CAEN 8009). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 464.794 RON, un profit net de 289.122 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 21,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
36385170
Nr. ORC
J2016010353409
EUID
ROONRC.J2016010353409
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Bld. Timişoara 43, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
464.794 RON
2025▼ 21,2%
Rezultat net
289.122 RON
2025▼ 20,0%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8009 Alte activități de protecție n.c.a.
Secțiunea O · Diviziunea 80 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (8009 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (6) · 5 diviziuni
  • 3100 Fabricarea de mobilă
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (1)
  • 3100 Fabricarea de mobilă
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 61 · Telecomunicații (1)
  • 6190 Alte activități de telecomunicații
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.2)
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN Rev.2)
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 464.794 289.122 47.159 63.654 687.351 703.846 2
2024 589.834 361.236 42.540 81.808 375.457 414.725 2
2023 151.584 94.695 22.927 94 160.021 137.188 1
2022 25.859 43.074 30.484 661 72.316 42.493 1
2021 3.400 2.591 18.883 1.227 17.076 -580 —
2020 475 -8.500 14.067 — 10.896 -3.171 —
2019 — 0 5.440 — 10.769 5.329 —
2018 — 0 5.440 — 10.769 5.329 —
2017 44.163 -2.039 5.440 — 10.769 5.329 1
2016 37.977 7.168 17.163 336 24.195 7.368 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
6,28% (2024: 9,3%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
15,92 (2024: 10,75)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
93,72% (2024: 90,7%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
38,5% (2024: 79%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
41,08% (2024: 87,1%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
62,2% (2024: 61,24%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SAFE VISION SISTEM S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: PIELOIU DANIEL (administrator), PIELOIU DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
14.09.2026 Cod CAEN principal 8020 8009 ANAF