Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VALMA HOLDING SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

VALMA HOLDING SRL (CUI 36449508) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016001621160 și are sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 44.900 RON și un profit net de 24.654 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 5,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36449508
Nr. ORC
J2016001621160
EUID
ROONRC.J2016001621160
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. EUSTATIU STOENESCU 23, Mun. Craiova Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
44.900 RON
2025▲ 5,4%
Rezultat net
24.654 RON
2025▲ 31,9%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (2)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 44.900 24.654 5.092 3.299 4.493 2.700 —
2024 42.610 18.695 32.669 5.397 5.318 -21.954 —
2023 29.255 -25.555 51.409 7.496 3.263 -40.650 1
2022 22.177 6.202 28.285 10.293 3.596 -14.396 1
2021 15.914 4.985 33.618 12.392 628 -20.598 —
2020 10.075 541 41.590 15.141 866 -25.583 —
2019 12.143 2.215 29.187 2.650 413 -26.124 1
2018 18.751 -15.230 30.062 — 1.722 -28.340 1
2017 5.423 -9.684 13.678 — 568 -13.110 1
2016 163 -3.626 5.101 — 1.675 -3.426 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
65,35% (2024: 304,89%)
Datorii / Total active (total active: 7.792 RON)
Solvabilitate generală
1,53 (2024: 0,33)
Total active / Datorii (total active: 7.792 RON)
Autonomie financiară
34,65% (2024: -204,89%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 7.792 RON)
Rentabilitate active (ROA)
316,4% (2024: 174,48%)
Profit net / Total active (total active: 7.792 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
913,11%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
54,91% (2024: 43,87%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VALMA HOLDING SRL

Reprezentantul firmei este: PREDA LIGIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
18.10.2026 Data inactivării fiscale — 21.09.2026 ANAF
18.10.2026 Data reactivării — 28.09.2026 ANAF