Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FLAVOUR COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

FLAVOUR COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 36454784) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J2016011233407 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Baruri și alte activități de servire a băuturilor (cod CAEN 5630). În 2017, firma a raportat o pierdere netă de 5.195 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36454784
Nr. ORC
J2016011233407
EUID
ROONRC.J2016011233407
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Silvia 96, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).

Cifra de afaceri
—
2017
Rezultat net
-5.195 RON
2017
Angajați
1
2017– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2017
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · 4 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 54.605 1.272 287 -53.046 —
2024 — -274 54.605 1.272 287 -53.046 —
2023 — -274 54.605 1.272 287 -53.046 —
2022 — -274 54.605 1.272 287 -53.046 —
2021 — -274 54.605 1.272 287 -53.046 —
2020 — -3.188 54.330 1.272 286 -52.772 —
2019 — 0 56.429 1.272 5.573 -49.584 —
2018 — 0 56.429 1.272 5.573 -49.584 —
2017 — -5.195 56.429 1.272 5.573 -49.584 1
2016 46.339 -44.559 51.424 1.272 5.793 -44.359 1

Indicatori financiari

bilanț 2017 (vs 2016)
Grad de îndatorare
824,38% (2016: 727,87%)
Datorii / Total active (total active: 6.845 RON)
Solvabilitate generală
0,12 (2016: 0,14)
Total active / Datorii (total active: 6.845 RON)
Autonomie financiară
-724,38% (2016: -627,87%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 6.845 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-75,89% (2016: -630,7%)
Profit net / Total active (total active: 6.845 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2016: -96,16%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2016-2017
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FLAVOUR COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: CURCULESCU RĂZVAN-VASILE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2017