Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

AUTO CHECK CENTER SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

AUTO CHECK CENTER SRL (CUI 36455828) este înmatriculată din 2016 cu număr ORC J13/2082/2016 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 255.700 RON și un profit net de 26.568 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 31,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
36455828
Nr. ORC
J13/2082/2016
EUID
ROONRC.J13/2082/2016
Înmatriculată
10 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Prl. Eduard Caudella 3, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
255.700 RON
2025▲ 31,5%
Rezultat net
26.568 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (23) · CAEN Rev.2 · 4 diviziuni
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (4)
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate
  • 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 255.700 26.568 448.377 — 118.700 -302.172 —
2024 194.468 -56.236 417.711 — 61.466 -328.740 —
2023 197.159 -271.476 317.953 — 17.944 -272.504 —
2022 — 0 1.028 — — -1.028 —
2021 — 0 1.028 — — -1.028 —
2020 — -1.168 1.028 — — -1.028 —
2019 — 0 1.100 968 272 140 —
2018 — 0 1.100 968 272 140 —
2017 — -60 1.100 968 272 140 —
2016 — 0 1.100 968 332 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
377,74% (2024: 679,58%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,26 (2024: 0,15)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-254,57% (2024: -534,83%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
22,38% (2024: -91,49%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
10,39% (2024: -28,92%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre AUTO CHECK CENTER SRL

Reprezentanții firmei sunt: GRIGORE LAURENȚIU-ROMEO (administrator), GRIGORE DĂNUȚ-EUSEBIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025